SATIŞ SÖZLEŞMESİ

  1. Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı (iş bu hususlara ilişkin bilgiler ürüne ilişkin görselin yanında / atında verilmektedir).

  2. Paketleme,kargo ve teslim masrafları ALICI tarafından karşılanmaktadır. Ürün bedeline dahil değildir.Teslimat , anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, ALICI'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında ALICI'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
  3. Alıcı kargo şirketi geldiği zaman adreste bulunmuyor ise ürünü gidip şubeden almak durumundadır. Ürün alıcının bulunduğu adrese en yakın olan sürat kargo şubesinde bekletilmektedir. Ürün alınmadığı takdirde satıcının uğratıldığı paketleme ve kargo zararı alıcı tarafından karşılanmalıdır.